moje ikonka
Když jsi se narodil(a), tak ty jediný(á) jsi plakal(a) a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smál(a).
♥Filmy♥

Mamma Mia online

17. listopadu 2008 v 12:33

Wall-e online cz

14. listopadu 2008 v 16:47


♥♥nebo kdyby vám to nešlo pustit, tak tady je odkaz♥♥

Přeji příjemnou zábavu

Inkoustové srdce (Inkheart) trailer

16. září 2008 v 22:22
Inkoustové srdce
Inkheart
Dobrodružný / Fantasy / Rodinný
USA / Velká Británie / Německo, 2008
Režie: Iain Softley

v kinech ČR: 5.03. 2009

v kinech SR: 12.03. 2009

Kronika rodu Spiderwicků- CZ dubing

14. září 2008 v 16:00

Tady film online!!!

Kung Fu Panda online- slovenský dabing

14. září 2008 v 15:52

Královna prokletých online

21. července 2008 v 21:49

Králova přízeň online (The other Boleyn girl)

11. července 2008 v 19:42

Sesterstvo putovních kalhot 2 trailer2

30. června 2008 v 18:55

Sesterstvo putovních kalhot 2 trailer

30. června 2008 v 18:50

Puberťačka trailer

29. června 2008 v 16:33

U nás má film premiéru 9.10. 2008

Let´s dance- online

9. června 2008 v 16:51

Gejša- online

9. června 2008 v 16:46

Ledové ostří 3- online v AJ

13. května 2008 v 18:14

Kouzelná romance online

20. dubna 2008 v 15:58

Bohužel jsem jí nesehnala v češtině ani s titulky, takže je v angličtině, ale dá se dobře překládat....

part 1

part 2

part 3

part 4

Králova přízeň (The other Boleyn girl)

24. března 2008 v 15:21

KRÁLOVA PŘÍZEŇ

Když se na obzoru objeví hezký vysoký muž, vzbudí to pozdvižení. Pokud je ten muž jeden z nejslavnějších králů Evropy, jde stranou i sourozenecká láska. To poznají sestry Boleynovy, které se do vášnivého a mírně nevyrovnaného Jindřicha VIII. zamilují a s pomocí všech dostupných ženských zbraní - pletichaření, intrik a prudkých emocí - pokoušejí jeho pozornost. Mezi sestrami se rozpoutává neúprosný boj o moc, lásku a trůn Anglické Královny.

Historická romance The Other Boleyn Girl vychází z anglických reálií 16. století, které byly synonymem přerodu do nové renesanční epochy, ale i politicko-náboženského konfliktu známého jako anglická reformace. Scénář vznikl podle stejnojmenné knihy.

Zbouchnutá (Knocked up)

24. března 2008 v 15:15

ZBOUCHNUTÁ

Snad každého z nás varovali rodiče nebo učitelé, že nejlepší ochranou je kondom. Jenže někdy se prostě stane, že to neproběhne podle plánu a ani ne za pár týdnů už žena brečí gynekologovi do hábitu a muž s křikem balí kufry a šupajdy odjet ze země. A právě na toto téma se zaměřil režisér filmu 40 let panic Judd Apatow. Alison a Ben se jednoho dne potkají na velké párty a jak už to tak bývá pár panáků udělá své a nakonec na to oba vlítnou. Bez kondomu, samozřejmě. Druhý den se v klidu rozejdou a každý si jde vlastní cestou. Alison ovšem zajde na pravidelnou prohlídku k lékaři, kde se dozví šokující zprávu. "Gratuluji vám slečno Scottová, čekáte dítě." Jenže tohle není jen jediný problém, který Alison musí zkousnou. Ben Stone (ano ten muž, který má všechno na svědomí) je totiž nebetyčný buran. Pivko a nohy na stole je jeho denním chlebem, kdežto Alison je cílevědomá televizní zpravodajka, která má budoucnost před sebou a nebude se přeci zahazovat s nějakým bídákem... Film Zbouchnutá byl nominován na tři ceny Teen Choice Award a v USA byl jedním z největších překvapení roku.

Mluv (Speak)

24. března 2008 v 15:10

MLUV

Melinda Sordino je mladá dívka chodící do deváté třídy. Nyní začal nový školní rok. Je samozřejmé, že nikdo se na školu netěší, ale ona obzvláště. Všichni její přátelé se k ní totiž po té osudné noci otočili zády a dívají se na ni skrze prsty. Dokonce i její nejlepší kamarádky, s nimiž se přátelila už mnoho let. Melinda je otřesená zážitkem a snaží se na to zapomenout a žít dál, jenže nic nejde tak lehce. Vzpomíná na ten osudový den, ve kterém se to všechno stalo, a vzpomínky vyplouvají na povrch. Ve škole se s ní nikdo nebaví, Melinda se zhorší v učení. Nejstrašnější na tom však je to, že její rodiče nic netuší a myslí si, že je vše v naprostém pořádku. Chudák dívka marně hledá někde oporu.

Na území žen (In the land of woman)

24. března 2008 v 14:59

NA ÚZEMÍ ŽEN

Ctižádostivý spisovatel Carter Webb právě dostal kopačky od své lásky. Zničený se stěhuje na předměstí Michiganu, aby se staral o svou svéráznou nemocnou babičku. Touží napsat knihu, která by se stala bestsellerem. Brzy po příjezdu se seznámí se Sarah Hardwickovou (Meg Ryan) a jejími dcerami Lucy a Paige. Mezi ním a okouzlující, bezprostřední Sarah začíná vznikat zvláštní vztah. Jenže o sblížení s Carterem usiluje i dcera Lucy. Jejich životy se vzájemně proplétají a Carter znamená pro ženy ve svém okolí víc, než by se zdálo

Hvězdný prach (Stardust)

24. března 2008 v 14:52

HVĚZDNÝ PRACH

Ten příběh začíná pádem hvězdy. Není se ostatně čemu divit, když se na jeho vzniku tolik hvězd podílelo. Napsal ho Neil Gaiman, jeden z nejčtenějších spisovatelů současnosti, režíroval Matthew Vaughn, autor stylově čisté gangsterky Po krk v extázi, a hrají v něm takoví herci, jako Robert De Niro, Michelle Pfeiffer nebo Claire Danes. Říká se, že když padá hvězda, měl by si člověk něco přát a ono se mu to splní. Pokud si všichni výše zmínění tvůrci přáli natočit úžasnou podívanou, která naplní pravý obsah slova velkofilm, pak tahle pověra platí.
Tristan Thorne (Charlie Cox) je prosťáček z anglické vísky Zeď (příhodně pojmenované podle kamenného valu, který ji obklopuje a chrání před paralelním světem za jejími hranicemi). Miluje místní krasavici Victorii (Sienna Miller) a to tak, že je pro ni schopen čehokoliv. Třeba výpravy do zapovězeného světa za zdí, odkud jí hodlá přinést spadlou hvězdu. Netuší ovšem, že ta po svém dopadu získala podobu krásné dívky jménem Yvaine (Claire Danes) a že nebude jediný, kdo po ní touží. Proti sobě má přitom velmi mocné soupeře - všehoschopného prince, jemuž má hvězda pomoci k získání trůnu, a ohavnou čarodějnici (Michelle Pfeiffer), jíž by spořádání Yvainina srdce zajistilo věčné mládí a krásu. Největším nepřítelem si ale nakonec bude Tristan sám, protože ho ani ve snu nenapadlo, že by se do dárku pro dívku svých snů mohl zamilovat…
Pohádkový příběh pro všechny bez ohledu na "počet letokruhů", vznikl v roce 1997 původně jako komiks. Když ho o rok později Neil Gaiman přepracoval do knižní podoby a ta se okamžitě stala bestsellerem, začalo se mluvit o filmovém zpracování.

Tajemství nesmrtelných (Tuck Everlasting)

24. března 2008 v 14:31

TAJEMSTVÍ NESMRTELNÝCH

Dospívající Winnie Fosterová, kterou tyranizuje její matka, hledá svobodu na toulkách v lesích. Spřátelí s Jessem Tuckem, který se nepodobá nikomu, s nímž se Winnie doposud setkala, a chlapec ji představí své milující rodině, která dívku přijme mezi sebe. A Winnie postupně zjišťuje, že Tuckovi skrývají mocné tajemství, které navždy změní její život.
 
 

Reklama